שאלות נפוצות

רכישת רכב מכל סוג היא פשוטה ומהירה, כל שעלייך לעשות הוא לבחור את סוג הרכב שברצונך להזמין, למלא את הטופס המקוון ולהמתין עד יום עסקים אחד לשיחת טלפון שבה תיקבע עבורך פגישה ראשונית ולא מחייבת בסוכנות להשלמת העסקה.

חברת נייס אוטו בע"מ מחזיקה במעל לשלושים שנות ניסיון בענף הרכב ובמוניטין ללא רבב. זאת הודות לעובדה שאנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך כל תהליך הרכישה – ואף עם תחילת השימוש ברכב. בעזרת ריכוז כל הצרכים שלך תחת קורת גג אחת, החל במגוון רכבים ועסקאות וכלה במציאת אפשרות המימון האידיאלית עבורך, אנחנו שואפים להפוך את תהליך רכישת או החלפת הרכב לפשוט, יעיל ומשתלם.

HOT DEAL הן עסקאות במחירים או בתנאים מיוחדים אשר מוגבלות בזמן ובמלאי!

מסירת הרכב תתבצע לאחר התשלום המלא ובהתאם לזמינות המלאי, ניתן להתעדכן מול הנציג המטפל בכל זמן.

הרכב נמצא באחריות היבואן והינו כפוף לתנאים שקבועים על ידו.
יש לוודא את התנאים מול היבואן טרם רכישת הרכב.

הרכב יסופק על ידי חברת נייס אוטו בע"מ על פי לוחות הזמנים הקבועים.

הודות למבחר רחב של עסקאות משתלמות, ניתן לבחור בעסקאות בהן הרכב החדש שלך יירשם כיד ראשונה – ובעסקאות בהן הרכב יירשם כיד שנייה ויימכר עם אפס קילומטרים.

היתרון העיקרי ברכישת רכב יד שניה עם אפס ק"מ הוא ההנחה המשמעותית בעלות הרכב מבלי להתפשר כלל על הביצועים, היכולות, המראה או התקינות שלו. שווי הבעלות הנוספת אשר נרשמת ברישיון הרכב עומד על ממוצע של כ-12% אחוזים.

כן, חברת נייס אוטו בע"מ מציעה טרייד אין על כל סוגי הרכבים. לאחר בחירת הרכב הבא שלך, חדש או משומש, ערך הרכב הישן שלך יופחת מהעלויות.

חברת נייס אוטו בע"מ עומדת בקשרים עם חברות המימון המובילות במשק, אשר מספקות הלוואות לרכישת כל סוגי הרכבים – עד למאה אחוזים ממחיר הרכב – באישור אינטרנטי מהיר ומידי. ישנן אפשרויות מימון נוספות הכוללות הלוואות בלון והלוואות המחולקות למספר רב של תשלומים, בהתאמה ליכולת ההחזר של הלקוח.

אחריות לרכבים משומשים ניתנת על פי גיל הרכב וניתן לקבל פרטים נוספים בשיחת הטלפון הלא מחייבת עם אחד מאנשי המקצוע שלנו.

יש לך עוד שאלה?

מוקד השירות שלנו מטפל בכל סוגי הפניות. נשמח לעזור לכם בכל שאלה, התייעצות או בקשה.

מצא את המכונית הבאה שלך

בהתאם לתקציב העומד לרשותך

דילוג לתוכן